רשימת הזכאים למועמדות - פרס גפן 2013 | פרס גפן

על הפרס » עמוס גפן ז"ל » אתר אגודה ישראלית למד"ב ולפנטסיה » English » ברוכים הבאים »

רשימת הזכאים למועמדות – פרס גפן 2013


המועמדים בקטגורית סיפור המקור

אביר היגון של הלילה / ראובן איפרגן (בלי פאניקה)

אחרי המבול / ברק שגיא (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

אינסוף-3 / ורד טוכטרמן (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

אלפא פאראדיי / הילה בניוביץ'-הופמן (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

גן עדן לחוטאים / יוסף מלר (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

דסטיני / רותם ברוכין (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

הבת שלה / יעל פורמן (היֹה יהיה 4)

הכוכב האחרון / יוסף מלר (היֹה יהיה 4)

הלאה / אהוד מימון (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

המפלצת / סלין אסייג (בלי פאניקה)

הפוך, לקחת / רותם ברוכין (היֹה יהיה 4)

הרווח שבין השורות / ברק שגיא (בלי פאניקה)

זימון / דניאל פידלמן (בלי פאניקה)

יאגה / קרן לנדסמן (היֹה יהיה 4)

מוריד הגשם / יעל פורמן (לפריקון 3)

מזכרת / יעל פורמן (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

מיכאל / זיו קיטרו (היֹה יהיה 4)

מסע שורשים / נגה פרנקל (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

נולה / עדו סקולובסקי (היֹה יהיה 4)

עד בלי ירח / נגה פרנקל (היֹה יהיה 4)

פזמון לפרדוקס / לילי דאי (היֹה יהיה 4)

ריח של בית / ורד טוכטרמן (היֹה יהיה 4)

שמונה דקור / יואב אבני (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

תלחצי! / קרן לנדסמן (פרוייקט הסיפורים של מאורות)

תלס / יונתן יובל (בלי פאניקה)

המועמדים בקטגורית ספר המקור

אבקה צהובה / חנה אוליאל, הוצאת רימונים

אמרלד ילדת-פיות – פריחתה של רוז / אשכר ארבליך-בריפמן, הוצאת כנרת זמורה ביתן

אצבעות של פסנתרן / יהלי סובול, הוצאת זמורה ביתן

הזמן השבור / אריאלה בנקיר, הוצאת משכל

החווה המסתורית / ליאת רוטנר, הוצאת משכל

הכנפיים של הנלי / אשכר ארבליך-בריפמן, הוצאת כנרת

חרב וכתר הדרום / יניב בז'רנו, הוצאת כתב

ייעודו של דן / כרמית גלבוע, הוצאת עם עובד

כשהמתים חזרו / אילן שיינפלד, הוצאת כנרת

סוסית / לאה איני, הוצאת כנרת זמורה ביתן

עלמא / רוני אשכול, הוצאת כנרת

ערים של מטה / שמעון אדף, הוצאת כנרת

ציידי הערפדים / ברי פריגת, הוצאת אופוס

שדים ברחוב אגריפס / חגי דגן, הוצאת כנרת

המועמדים בקטגורית ספר המדע הבדיוני המתורגם

22/11/63 / סטיבן קינג, הוצאת מודן. תרגום: רוני בק.

אחי לנשק / סטיבן פרספילד, הוצאת אריה ניר. תרגום: רותי ונעם אור.

זמנים מופלאים / קארן תומפסון ווקר, הוצאת מטר. תרגום: כינרת היגינס-דוידי.

מגדל הזכוכית / רוברט סילברברג, הוצאת מובי דיק. תרגום: עומר כביר.

מחשבות נסתרות / גיא חסון, הוצאת יניב. תרגום: ורד טוכטרמן.

שנות השפע / צ'אן קון-צ'ונג, הוצאת מודן. תרגום: אלה שולגה ואהד נבו.

שנת המבול / מרגרט אטווד, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: יעל אכמון.

המועמדים בקטגורית ספר הפנטסיה המתורגם

1Q84 / הרוקי מורקמי, הוצאת כתר. תרגום: עינת קופר.

אברהם לינקולן צייד ערפדים / ס'ת גראהם סמית', הוצאת אופוס. תרגום: חגי אברבוך.

אקבדורה / מיקלה מורג'ה, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: סביונה מאנה.

אשת הטיגריס / טאה אוברכט, הוצאת מחברת לספרות (כנרת). תרגום: שאול לוין.

באר האלוהות / ברנדון סנדרסון, הוצאת אופוס. תרגום: צפריר גרוסמן.

גורל הזאב הלבן / מייקל מורקוק, הוצאת מובי דיק. תרגום: איריס נמיר.

גיבור העידנים / ברנדון סנדרסון, הוצאת אופוס. תרגום: צפריר גרוסמן.

החיפוש אחר תיבת נוח / בויד מוריסון, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: יסמין קלין.

המכשפה / מארי נדיאיי, הוצאת בבל. תרגום: רמה איילון.

הנערה עם רגלי הזכוכית / אלן שו, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: יעל אכמון.

הסיפורים הגנוזים / קארל צ'אפק, הוצאת בבל. תרגום: רות בונדי.

השמורה הקסומה / ג'יין אן קרנץ, הוצאת אור עם. תרגום: גילה וולף.

השעה ה-13 / ריצ'רד דויטש, הוצאת כנרת. תרגום: מור כהן.

זיכרונותיו של דורבן / אלן מבנקו, הוצאת הקיבוץ המאוחד. תרגום: ניר רצ'קובסקי.

ליל כל המכשפות / דברה הרקנס, הוצאת כנרת. תרגום: נועה בן פורת.

לילות לבנים / ג'נין פרוסט, הוצאת ענתות. תרגום: סיגל גפן.

מאהב מהאופל / ג'יי.אר. וורד, הוצאת ענתות. תרגום: סיגל גפן.

מוכר האתמולים / ז'וזה אדוארדו אגואלוזה, הוצאת מחברת לספרות (כנרת). תרגום: רמי סערי.

מקדש הרוחות חלק א'+ב' / טרי גודקינד, הוצאת ינשוף. תרגום: רמי שלהבת.

מקום לעוף בו / צ'רלס דה לינט,  הוצאת יניב. תרגום: חמוטל ילין.

סילבי וברונו / לואיס קרול, הוצאת קמין. תרגום: יונתן בר.

ציידת הלילה / ג'נין פרוסט, הוצאת ענתות. תרגום: לינדה פניאס-אוחנה.

צעיף הפשתן / פו סונג-לינג, הוצאת עם עובד. תרגום: אמירה כץ.

קארמה דפוקה / דוד ספיר, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: עופרה קק.

קורות קונאן הברברי – כרך א' / רוברט אי. האוורד, הוצאת מובי דיק. תרגום: רז גרינברג.

קין / ז'וזה סאראמאגו, הוצאת הקיבוץ המאוחד. תרגום: מרים טבעון.

קיפאון סופני / לינקולן צ'יילד, הוצאת אריה ניר. תרגום: עדי הירש.

קרקס החלומות / ארין מורגנסטרן, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: שאול לוין.

ריקוד עם דרקונים א'+ב' / ג'ורג' מרטין, הוצאת אופוס. תרגום: צפריר גרוסמן.

שפירית בענבר / דיאנה גבלדון, הוצאת כנרת. תרגום: ארז אשרוב.

המועמדים בקטגורית ספר הנוער המתורגם

אוקסה פולק 1 – התקווה האחרונה / סנדרין וולף ואן פלישוטה, הוצאת דני ספרים. תרגום: שי סנדריק.

אוסקה פולק 2 – יער התועים / סנדרין וולף ואן פלישוטה, הוצאת דני ספרים. תרגום: ליאורה לוי מלינסקי.

אות אתנה / ריק ריירדן, הוצאת גרף. תרגום: יעל אכמון.

איגריין האמיצה / קורנליה פונקה, הוצאת זמורה ביתן. תרגום: חנה לבנת.

אינקרסרון + סאפיק / קתרין פישר, הוצאת כתר. תרגום: איריס ברעם.

אלכס ריידר 3 – אי השלד / אנתוני הורוביץ, הוצאת זמורה ביתן. תרגום: עפרה אביגד.

אריק רקס ופיות הזעם / קאזה קינגסלי, הוצאת ספר לכל. תרגום: בן ציון הרמן.

ארמון חצות / קרלוס רואיס סאפון, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: ארז וולק.

ארץ הצללים / אליסון נואל, הוצאת הקיבוץ המאוחד. תרגום: נילי לוי.

בית הלילה : נבחרת / פ"ק קאסט וכריסטין קאסט, הוצאת כנרת. תרגום: לינדה פניאס אוחנה.

בת העשן והעצם / לייני טיילור, הוצאת מודן. תרגום: דנית בן קיקי.

הבוגד : הסודות של ניקולס פלמל בן האלמוות 5 / מייקל סקוט, הוצאת כתר. תרגום: סיוון מדר.

הבחירה / אלי קונדי, הוצאת כנרת זמורה-ביתן. תרגום: אביגיל בורשטיין.

הגן הכימי – הקמילה / לורן דסטפנו, הוצאת מודן. תרגום: נעה שביט.

הזאבים של גרייס  3 נצח / מגי סטיווטר, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: יעל אכמון.

היילו / זיזו קורדר, הוצאת משכל. תרגום: יואב כ"ץ ואסף כהן.

הירושה / כריסטופר פאוליני, הוצאת כנרת זמורה ביתן. תרגום: יעל ענבר.

הכוחות האפלים מכל: זימון / קלי ארמסטרונג, הוצאת יניב. תרגום: ורד טוכטרמן.

המעון של מיס פרגרין לילדים משונים / רנסום ריגס, הוצאת כתר. תרגום: טל ארצי.

ווקס- קורות קצעולם 6 / פול סטיוארט וכריס רידל, הוצאת עם עובד. תרגום: דורית לנדס.

חום / דיי שולמן, הוצאת ידיעות ספרים. תרגום: יעל ענבר.

כוחה של מס' שש / פיטקוס לור, הוצאת כנרת. תרגום: ארז אשרוב.

מוות של דיו / קורנליה פונקה, הוצאת זמורה ביתן. תרגום: חנה לבנת.

מלאכים באפלה / בקה פיצפטריק, הוצאת מודן. נוער תרגום: רוני שרי-פרייז.

מפוצלים / ורוניקה רות, הוצאת הקיבוץ המאוחד. תרגום: נילי לוי.

נער, דרקון / צ'רלס דה לינט,  הוצאת יניב. תרגום: חמוטל ילין.

ספטימוס היפ: סירנא (ספר חמישי) / סייג' אנג'י, הוצאת מטר. תרגום: אורי בלסם.

ספינת האם / מרטין ליכט ואיילה ניל, הוצאת סלע. ספרים תרגום: מעין זיגדון.

עורבני חקיין / סוזן קולינס, הוצאת כנרת. תרגום: יעל אכמון.

עיר של זכוכית / קסנדרה קלייר, הוצאת גרף. תרגום: ענבל שגיב-נקדימון.

עיר של אפר / קסנדרה קלייר, הוצאת גרף. תרגום: ענבל שגיב-נקדימון.

צל הנחש / ריק ריירדן, הוצאת גרף. תרגום: יעל אכמון.

שומרי ההיסטוריה-ראשית הסערה / דמיאן דיבן, הוצאת מודן. תרגום: יעל אכמון.

שומרת הדרקונים / קרול וילקינסון, הוצאת גרף. תרגום: ענבל שגיב-נקדימון.

תחת שמי האש / ורוניקה רוסי, הוצאת משכל. תרגום: אסנת הדר.

תיכון לילה / סי ג'יי דוהרטי, הוצאת ספרי עליית הגג. תרגום: שרון פרמינגר.